pondělí 1. listopadu 2010

Rodinná oslava

Já jsem asi fakt po paničce - vůbec nic totiž nestíhám :) A do deníčku píšu čím dál častěj se zpožděním (a zpravidla až v době, kdy mám v zásobě zápisků více)... ale asi se ani jedna nezměníme, tak proč s tím bojovat, že...
Takže k věci:
Dagoškova panička Stanička (ta co má tu psí cukrárnu, kam tak ráda chodím) slavila narozeniny, a protože prý byly nějaké důležité nebo co, pozvala úplně, ale úplně celou rodinu. Takže i nás čtyřnožce. Vůbec nechápu, jak jsme se tam všichni vešli, ale bylo to moc fajn. Ségra Áďa se téměř okamžitě uklidila do ložnice, kde vrazila čumák do klece s morčetem a měla o zábavu postaráno. Pozorovala by Bubu i několik hodin vkuse, ale protože se záhy začala řídit heslem "když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi" a snažila se vlézt do klece za ním (protože byl zalezlý v domečku), byla klec odklizena do bezpečí a Áďa si musela vystačit s náma a našima páníkama a skoro-páníkama a lidma obecně :)

Světlé body dne: podařilo se nám svorně ulovit několik sladkých kousků ze stolu (hostitelé měli nízký stůl, chichi), vyžebrat spoustu masa (stejně byli všichni přecpaní) a vyčmáchat se ve Dřevnici za barákem.

Už se těším na další narozeniny, doufám, že budou taky ve velkém stylu ;)Žádné komentáře:

Okomentovat