úterý 2. listopadu 2010

Výlety a zase výlety

Kdybyste náhodou nevěděli, tak ve čtvrtek byl svátek... ale našemu páníčkovi to asi zapomněli říct, protože šel do práce :) Ale aby mu to nebylo líto, vzaly jsme s paničkou ráno (až jsme se do syta vychrupkaly) báglík, košík, vodítko, pytlíky, piškoty a kartičku na trolejbus a vyrazily jsme za ním. Páník byl totiž v práci sám...
Než jsme došly, byl skoro čas oběda, tak jsem počkala, až páníčkům dovezou pizzu, sežrala okraje (to už mám tak doma zařízené) a po poledni vyrazila s paničkou domů, tentokrát už trolejbusem. Takže se mi ta ranní procházka spojila rovnou s polední procházkou a byl ode mě až do večera klid... ostatně jako obvykle, když mám nestandardní program :)

V pátek měli volno oba páníčci, ale lítali po obchodech, tak jsem si jich moc neužila. Vynahradili mi to naštěstí o víkendu - vzali mě do Tlumačova, kde jsme vyzvedli Áďu a pak i Ronu a vyrazili na výlet do lomu. Je to tam nějaké jiné od té doby, co se buduje dálnice, ale trefili jsme. Navíc vyšlo krásné počasí, tak jsem se i vyráchala ve vodě - je ze mě teď velký plavec! Jen páníčci nechápou, proč lezu do vody v zimě a ne v létě :)

Teď je to ale na houby - večerní procházky se už konají za tmy, takže jen po sídlišti... Ale dokud bude sucho, budeme prý s paničkou chodit aspoň přes oběd nahoru k lesu. Panička si vezme knížku a cestou si čte a já lítám a ňufám, občas se v něčem vyválím... a hlavně cestou potkám vždycky nějakého kamaráda, i když třeba jen za plotem. Dnes se mi podařilo vytáhnout na chvíli před barák borderáka Kvida s jeho malým štěněcím bráchou (měli totiž zrovna doma páníčka, který neměl co dělat, a kluci dělali smutná očička) :) Asi panička bude muset začít nosit foťák, aby mohla dokumentovat i takové mini výlety.

Vycházkám zdar a zase někdy haf!

Žádné komentáře:

Okomentovat