pátek 13. března 2009

Jaro je tady

Konečně to začíná chvilkama vypadat jako jaro. Třeba poslední neděli bylo úplně ukázkově - tak jsme toho s paničkama využily a vyrazily s Ronou zase jednou směr tlumačovský lom. Nešly jsme sice moc daleko, protože paničky slíbily bábině, že jsme za půl hodinky zpátky a že si pak dají kafe a tiramisu (rozmlsanci). Ale i tak to bylo fajn. Škoda, že to vydrželo jen jeden den - v sobotu i v pondělí usilovně pršelo a občasné přeháňky trvají do teď, takže občas musím do vany i třikrát denně kvůli blátu na podvozku (sranda je to hlavně, když není doma páníček... já do vany sama nevyskočím a panička mě moc neunese, chichi). 

Musím si ale postěžovat - poslední dobou na mě panička zapomíná s obědem nebo co... když si neodložím něco od snídaně, tak jsem ráda za kousek masa (když mají páníčci) nebo za starý chleba... ona si snad myslí, že budu jíst jen dvakrát denně! Musím říct, že úroveň služeb jde nějak dolů - když jsem se nastěhovala, podávalo se jídlo 5krát.
Tak dnes držím protestní hladovku - snědla jsem půlku snídaně a od té doby dělám mrtvýho brouka... upřímně řečeno, teď už mi ani nic jiného nezbývá, protože po obědě panička uklidila misku i se zbytkem granulí a jak ji znám, nedá mi ji dřív než na večeři...
Tak se mějte a já jdu zase hladovět
Váha: určitě strašně málo

Žádné komentáře:

Okomentovat